Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти, щоб захистити себе. Розголос важливий – це спонукає інших звертатися по допомогу.

Так більше людей зможуть дізнатись про можливість отримати безоплатну правову допомогу та захистити свої права. З відеороликами можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1qtchCHTvUTlC323IoocZIRtiIw2aYavv?usp =share_link. Матеріали інформаційної кампанії будуть публікуватися поступово на сторінках Міністерства юстиції України та системи надання безоплатної правової допомоги у соцмережах.

Детальніше – за посиланням: https://legalaid.gov.ua/novyny/postrazhdali-vidseksualnogo-nasylstva-pid-chas-vijny-ta-domashnogo-nasylstva-mozhut-otrymatybezoplatnu-pravovu-dopomogu-vid-derzhavy/.

/Files/23.09.2021 ДН.jpg
/Files/naklejka_А6_2021b-1 – копія.jpg
/Files/0001.jpg

Особа, яка постраждала від домашнього насильства, може звернутись до Служби у справах дітей та сім'ї Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: м. Київ, вул. Гната Юри, 9 або за тел. 044-407-2572

/Files/Освіта.jpeg

\Управління соціального захисту населення Святошинської РДА

Якщо ви постраждали від сексуального насильства, пов'язаного з воєнними діями та збройним конфліктом, ви маєте право на

- безоплатне отримання медичної, соціальної та психологічної допомоги, інших соціальних послуг.

- безоплатну вторинну правову допомогу

- конфіденційність інформації особистого характеру

Пам'ятка-допомога постраждалим від сексуального насильства під час війни

/Files/images/2022/vesna/pamyatka (1).jpg

Пам'ятка-допомога постраждалим від сексуального насильства під час війни

Пам’ятка є супроводом-допомогою для людей (жінки, чоловіки, діти), які пережили сексуальне насильство на війні, стали свідком цього воєнного злочину, або їм довірилася людина, яка через це пройшла.

В пам'ятці є покрокова інструкція, як діяти у випадку пережитого сексуального насильства та поради психологів, контакти юридичної та психологічної допомоги, а також рекомендації лікаря-гінеколога у разі недоступності медичної допомоги.

Телефон Гарячої лінії Реабілітаційного центру 527 або 0800505501

щодня з 8.00 до 20.00

/Files/images/2022/vesna/photo_2022-06-14_11-00-11.jpg
/Files/images/2022/vesna/photo_2022-06-13_13-20-48.jpg
/Files/images/2022/photo_2022-06-13_13-20-57.jpg
/Files/images/2022/vesna/photo_2022-06-13_13-21-05.jpg
/Files/images/2022/vesna/photo_2022-06-13_13-21-14.jpg

/Files/images/2022/naklejka_А6_2021b-1__копiя.jpg

/Files/Bezyimyannyiy.jpg

Ми завжди поряд

СЕКТОР ЮВЕНАЛЬНОЇ ПРЕВЕНЦІЇ

СВЯТОШИНСЬКОГО УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ

М.КИЇВ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ 128\2

НАЧАЛЬНИК СЕКТОРУ

ПОНОМАРЕНКО

ОКСАНА ГРИГОРІВНА

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ІНСПЕКТОР

СІРОДАН ІВАН АНДРІЙОВИЧ

+380635819753

Проект «Шкільний офіцер поліції»

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція» спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.