/Files/images/Фото Мар\'яни.jpg

Мар'яна Стельмах посіла І місце у ІІІ (міському) етапі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

2017-2018 навчальний рік

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Як і в попередні навчальні роки, учні школи взяли активну участь у справжньому святі знань. Кожен з учасників олімпіад допоміг команді школи вдесяте вибороти ІІ місце серед загальноосвітніх шкіл Святошинського району по кількості переможців у ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

01.02.2018 року

Вітаємо з перемогою у Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв "Соняшник" (Диплом Міністерства культури України та Міжнародного благодійного фонду "Соняшник" за І місце в номінації інструментального жанру блокфлейта 1 вікової категорії) учня 3-А класу Твердохліба Антона. Бажаємо нових здобутків та перемог!

25.02.2018 року

25 лютого 2018 року завершилися фінальні змагання з тхеквандо ВТФ літньої Гімназіади України - 2018. Учні школи Собко Вікторія, Єрко Олександр, Ульянов Данило, Пархоменко Роман у складі збірної команди міста Києва посіли 1 загальнокомандне місце! Серед 119 загальноосвітніх шкіл України СЗШ № 253 виборола 1 місце! Вітаємо!

Наша гордість - спортсмени з тхеквондо

Єрко Владислав - Майстер Спорту України, чемпіон світу серед кадетів 2015 року.
Собко Вікторія - Майстер Спорту України, чемпіонка світу серед кадеток 2014 року
Пархоменко Роман - срібний призер Чемпіонату Європи серед кадетів
Клівак Карина - Майстер Спорту України, бронзова призерка Чемпіонату світу серед кадеток 2017 року

Коментарi