Ознайомлення майбутніх першокласників із навчальним закладом

відбулося 19 травня 2018 року о 10 годині. 31 майбутній першокласник ознайомився із школою. Майбутні вчителі перших класів (Бондарець Юлія Леонідівна, Мазурок Олена Леонідівна, Бабич Тетяна Миколаївна) на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи Глибідською Оленою Петрівною провели майбутніх першачків коридорами навчального закладу, ознайомили їх з різноманітними приміщеннями, завели в навчальні класи, де вчителі провели інтегроване заняття, після якого діти повернулись до своїх батьків, котрі мали нагоду у вихідний день, поки діти були на занятті, подати документи в перший клас.
Нагадуємо, що в кінці травня завершується подача документів у перший клас. При наявності вільних місць буде проведено жеребкування серед тих, хто не зареєстрований на території обслуговування, але матиме бажання навчатись в ЗЗСО № 253. Жеребкування відбудеться лише при наявності більше 90 заяв батьків. Якщо ж кількість заяв не перевищить число 90, то усі подані заяви будуть підставою для зарахування дітей до першого класу.