Інтегрований урок в 3-А класі

Згідно з новим Державним стандартом початкової школи освітній процес у початкових класах спрямовується на досягнення результатів навчання учнів. Велику роль у формуванні ключових предметних компетентностей відіграють ітегровані уроки.

Нещодавно класний керівник 3-А класу Литвин Валентина Петрівна спільно зі своїми вихованцями, учителем музичного мистецтва Ярич Галиною Василівною та учителем хореографії Костянецькою Тетяною Анатоліївною підготували та провели надзвичайно цікавий інтегрований урок з української мови, літературного читання, предмета "Я у світі", природознавства, музичного мистецтва та хореографії на тему "Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо!".

Учні читали напам'ять вірші, співали пісні, танцювали тощо. Із великим захопленням слухали виступи своїх дітей і батьки.

Впевнені, що жодна людина, присутня на цьому дійстві, не залишилась байдужою!

Бажаємо учням 3-А класу та їхнім учителям нових захоплюючих інтегрованих уроків!

/Files/images/DSC_2510.JPG

/Files/images/DSC_2520.JPG