ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів - 2017-2018 навчальний рік

1 Хорольська Єлизавета 8-Б географія ІІ Федосова С.С.
2 Ташева Анна 10-А географія І Федосова С.С.
3 Губська Вікторія 10-А географія ІІ Федосова С.С.
4 Стельмах Олеся 11-А географія ІІ Федосова С.С.
5 Макарчук Вероніка 8-Б образотворче мистецтво ІІІ Конончук А.В
6 Стельмах Олеся 11-А українська мова ІІІ Безрука Л.С.
7 Ташева Анна 10-А українська мова ІІІ Хандога Т.Г. Безрука Л.С.
8 Прокопенко Крістіна 7-А українська мова І Наглюк Т.В Хандога Т.Г
9 Стельмах Олеся 11-А зарубіжна література ІІІ Козовцева І.В.
10 Кононко Ангеліна 9-В зарубіжна література ІІІ Козовцева І.В.
11 Чупрун Вікторія 9-В зарубіжна література ІІ Козовцева І.В.
12 Погрібна Валерія 10-А психологія та педагогіка ІІІ Григорович Р.В.
13 Стельмах Олеся 11-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІ Безрука Л.С.
14 Ташева Анна 10-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІІ Безрука Л.С. Хандога Т.Г
15 Матійко Ольга 7-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІІ Наглюк Т.В. Хандога Т.Г.
16 Ракітенко Софія 6-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІ Наглюк Т.В
17 Ковальчук Марина 6-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІІ Наглюк Т.В Пізняхівська І.С.
18 Діхтярук Маргарита 5-В конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІ Наглюк Т.В
19 Титорчук Марія 5-А конкурс ім.Т.Г.Шевченка ІІ Зяхор О.В.
20 Кашперський Ілля 6-А математика ІІІ Андрієнко Я.В.
21 Тугарєв Єгор 6-Б математика ІІ Андрієнко Я.В.
22 Ангелова Анастасія 6-Б математика ІІІ Андрієнко Я.В.
23 Медвідь Анастасія 8-В математика ІІІ Цимбалова Н.В.
24 Кутовий Олег 8-Б математика ІІІ Цимбалова Н.В.
25 Чупрун Вікторія 9-В математика ІІІ Цимбалова Н.В.
26 Рудаметкін В’ячеслав 9-Б математика ІІ Глибідська О.П.
27 Губська Вікторія 10-А математика ІІ Дутканич Н. Ф.
28 Мотлях Валерія 11-А астрономія ІІІ Рижкова А.Б.
29 Рибалко Аліна 5-А конкурс ім. П. Яцика ІІІ Давидюк Г.М.
30 Петроченко Валерія 5-В конкурс ім. П. Яцика ІІІ Наглюк Т.В.
31 Ракітенко Софія 6-А конкурс ім. П. Яцика ІІІ Наглюк Т.В.
32 Стельмах Олеся 11-А конкурс ім. П. Яцика ІІІ Безрука Л.С.
33 Мотлях Валерія 11-А конкурс ім. П. Яцика ІІІ Безрука Л.С.
34 Чижова Софія 3-А конкурс ім. П. Яцика І Литвин В.П.
35 Стельмах Мар’яна 4-Б конкурс ім. П. Яцика ІІ Мазурок О.Л.
36 Горбаченко Ірина 9-В історія ІІІ Ушакова Т.М.
37 Губська Вікторія 10-А історія ІІІ Ушакова Т.М.
38 Стельмах Олеся 11-А історія ІІІ Ушакова Т.М.
39 Мотлях Валерія 11-А історія ІІІ Ушакова Т.М.
40 Прокопенко Крістіна 7-А фізика І Рижкова А.Б
41 Березовський Олексій 7-Б фізика ІІІ Рижкова А.Б
42 Стельмах Олеся 11-А фізика ІІІ Рижкова А.Б
43 Мотлях Валерія 11-А фізика ІІІ Рижкова А.Б
44 Кутовий Олег 8-Б лінгвістика ІІІ Позднякова Л.І
45 П’ятничук Віталіна 7-Б лінгвістика ІІІ Юденко Н.І.
46 Губська Вікторія 10-А лінгвістика ІІІ Юденко Н.І.
47 Погрібна Валерія 10-А лінгвістика ІІІ Майструк Я.І.
48 Медвідь Анастасія 8-В біологія ІІІ Скрипець В.Г.
49 Чупрун Вікторія 9-В біологія ІІІ Оверко І.С.
50 Корчевна Анастасія 10-А біологія ІІ Оверко І.С.
51 Стельмах Олеся 11-А біологія ІІ Оверко І.С.
52 Мотлях Валерія 11-А біологія ІІІ Оверко І.С.
53 Гейнц Марія Віталіївна 9-В англійська мова ІІ Майструк Я.І.
54 Кощіньський Даріуш 10-А англійська мова ІІІ Майструк Я.І.
55 Левченко Анастасія 7-А обслуговуючі види праці І Мартиненко В.М.
56 Бєлим Аліна 7-Б обслуговуючі види праці ІІІ Мартиненко В.М.
57 Губська Вікторія 10-А обслуговуючі види праці ІІ Мартиненко В.М.
58 Біленко Дар’я 10-А обслуговуючі види праці ІІІ Мартиненко В.М.
59 Стельмах Олеся 11-А обслуговуючі види праці ІІ Мартиненко В.М.
60 Стельмах Олеся 11-А хімія ІІ Нечипоренко Л.В.
61 Мотлях Валерія 11-А російська мова ІІІ Козовцева І.В.
62 Чеберяк Олександр 8-Б Web-дизайн І Кукуня П.С.
63 Розум Артем 9-Б Web-дизайн ІІ Кукуня П.С.
64 Макарчук Вероніка 8-Б Комп`ютерна графіка ІІ Кукуня П.С.
Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.