Історія закладу освіти

Навчальний заклад розпочав свою діяльність у 1985 році.Проектна потужність - 1548 місць.

Першим директором школи була Єрмакова Людмила Михайлівна. Потім школу очолив Саженюк Сергій Степанович. З квітня 2008 року директором школи є Пізняхівська Ірина Сергіївна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури; має "вищу" кваліфікаційну категорію та звання "учитель-методист".

Станом на початок 2017-2018 навчального року в школі у 28 класах навчається 832 учні. Один десятий та один одинадцятий клас навчаються за програмою "універсального профілю". Допрофільним є 8-Б клас - математичний. Учні школи мають можливість вивчати іноземні мови - англійську та іспанську, мову національних меншин - російську.

Коментарi