Історія закладу освіти

Навчальний заклад розпочав свою діяльність у 1985 році.Проектна потужність - 1548 місць.

Першим директором школи була Єрмакова Людмила Михайлівна. Потім школу очолив Саженюк Сергій Степанович. З квітня 2008 року директором школи є Пізняхівська Ірина Сергіївна, учитель української мови та літератури, зарубіжної літератури; має "вищу" кваліфікаційну категорію та звання "учитель-методист".

Десять років поспіль школа займає командні призові місця по кількості переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Станом на початок 2018-2019 навчального року в школі у 29 класах навчатиметься 850 учнів. Два десятих (10-А (поглиблене вивчення математики) та 10-Б), один одинадцятий клас навчається за програмою "універсального профілю". Поглиблено вивчатимуть предмети: 5-А - математику, 5-Б - дві іноземні мови: англійську та іспанську; 9-А - російську мову. Допрофільними є 8-Б та 9-Б класи - математичні.

Коментарi