засідання педагогічної ради СЗШ № 253

Секретар: Безрука Л.С.
Присутні: 28 осіб
Відсутні : 4 особи
- у відпустці по догляду за дитиною (6 осіб): Байда Н.М., Коваленко О.В., Карватко К.І., Онищук М.В., Борисович Т.В., Костєєва М.О.;
- по хворобі (4): Пізняхівська І.С., Юденко Н.І. Рижкова А.Б., Кузьменко О.В.
- у відпустці ( -):
- на курсах підвищення кваліфікації (- ) :
1. Про відбір і замовлення підручників для учнів 5 класу.
Слухали:

Давиденко Ю.С., виконуючу обов’язки директора школи, яка ознайомила присутніх із листом Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу», рішенням колегії Міністерства освіти і науки України від 21.12.2017 (протокол № 9/2-19) «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році». Також Юлія Сергіївна повідомила , що прогнозована кількість учнів 5 класу визначається як максимальна кількість учнів на паралелях 1, 2, 3 або 4 класів.

Виступили:

1. Хандога Т.Г., учитель української мови, яка повідомила, що після обговорення вчителями української мови та літератури, дійшли згоди, що необхідно замовити 110 примірників підручника Глазової О.П. «Ураїнська мова» та 110 примірників підручника Авраменка О.М. «Українська література» для здобувачів освіти, 6 примірників підручника «Українська мова» та 6 примірників підручника «Українська література» для вчителів, тобто всього: 110 підручників «Українська мова», 110 підручників «Українська література».

2. Цимбалова Н.В., учитель математики, яка розказала, що згідно рішення учителів математики, необхідно замовити 104 примірники підручника «Математика» для здобувачів освіти та 6 підручників для вчителів математики. Серед підручників предмета «Математика» перевагу надано підручнику авторського колективу Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С. Отже, всього для здобувачів освіти 5 класу потрібно 110 примірників підручника «Математика».

3. Ребрик О.М., учитель англійської мови, яка повідомила, що вчителі англійської мови надають перевагу підручнику авт. Карпюк О. Д. «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас». Для забезпечення здобувачів освіти 5 класу необхідно 104 підручники для учнів та 6 підручників для вчителів. Отже, всього – 110 підручників.

4. Оверко І.С., учитель природознавства, біології, яка сказала, що для здобувачів освіти 5 класу слід обрати підручники:

- «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О. Г, Бойко В. М.);

- «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бойченко Т. Є., Василенко С. В.,

Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.).

По кількості: 104 примірники для здобувачів освіти та 6 примірники для вчителів. Усього: 110 примірників.

5. Колесник Н.Ю., керівник гуртка, яка підтвердила думку про замовлення підручника «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бойченко Т. Є., Василенко С. В., Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.).

6. Давидюк Г.М., учитель зарубіжної літератури, яка повідомила, що для здобувачів освіти 5 класу необхідно 104 підручники, 6 підручників для вчителів, усього – 110 підручників, щодо авторів, то після обговорення з учителями зарубіжної літератури, було вирішено обрати підручник «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є.В.).

Ухвалили:

1. З метою забезпечення учнів 5 класу закладу загальної середньої освіти підручниками та на виконання листа Міністерства освіти і науки України від06.02.2018 № 1/9-79, рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21.12.2017 (протокол № 9/2-19) «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році» вибрано для замовлення підручники для здобувачів освіти 5 класу:

1. «Українська мова. 5 клас» (авт. Глазова О. П.).- 110 примірників

2. «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О. М.) – 110 примірників

3. «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.) – 110 примірники

4. Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є.В.) – 110 примірників

5. «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.) –110 примірників

6. «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О. Г, Бойко В. М.) – 110 примірників

7. «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бойченко Т. Є., Василенко С. В.,

Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.) – 110 примірників

Голова педагогічної ради Ю.С. Давиденко

Секретар Л.С.Безрука